Kiekvienos namuose esančios patalpas įrengimas reikalauja dėmesio, o vaikų kambarys – taip pat  ne išimtis. Vienas svarbiausių šio kambario akcentų yra baldai. Savaime suprantama, jiems keliama labai daug reikalavimų – tėveliai tikisi ergonomiškumo bei patogumo, o vaikai – patinkančios išvaizdos. Tad, kaip visa tai suderinti? Išsirinkti tinkamiausius baldus vaikų kambariui bus kur kas paprasčiau, jei atkreipsite dėmesį į šias detales. 

Kada reikalingi nestandartiniai vaikų kambario baldai?

Šiandien galima rinktis ir nestandartinius vaikų kambario baldus. Tai gali būti iš tiesų geras pasirinkimas, jei kambarys nedidelis ir ieškoma mažesnių, nei standartiniai, baldų. Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad tokie nestandartiniai vaikų kambario baldai paprastai kainuoja šiek tiek brangiau, ir labai gali būti, kad vaikai tiesiog netruks juos išaugti. Taigi, verta labai atsakingai apsvarstyti, ar iš tiesų reikia investuoti į nestandartinius baldus. 

Pagaminti iš sveikatai draugiškų žaliavų

Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad jaunas organizmas yra labai jautrus įvairiems veiksniams. Taigi, bus geriausia, jei vaikų kambario baldai bus pagaminti iš natūralių žaliavų, pavyzdžiui, medienos. Mediniai baldai yra, ko gero, pats palankiausias sprendimas vaikiškam organizmui, nes, tai – visiškai natūrali, ekologiška žaliava, gauta tiesiai iš gamtos.

Baldai, be detalių, kurias vaikai patys galėtų išimti

Kai kurie baldai – komodos, svetainės sekcijos, spintelės ir t.t., yra su smulkiomis detalėmis, kurias paprastas nuimti. Vis dėlto, kuomet kalbame apie baldus, skirtus vaikų kambariui, reikėtų pažymėti, jog geriausia būtų rinktis gaminius, neturinčius laisvai nuimamų detalių – būsite tikri, kad vaikai nesusižeis.

Paisykite ir vaikų nuomonės

Na, ir žinoma, nepamirškite atsižvelgti ir į vaikų nuomonę – juk bendrą kompromisą surasti tikrai yra įmanoma. Labai dažnai tėvai skundžiasi, kad vaikai nenoromis naudojasi tais daiktais, kurie jiems buvo nupirkti arba tiesiog nenori jais rūpintis. Tačiau patys pamiršta, kad tuos daiktus nupirko, nepaisydami vaiko nuomonės. Taigi, jei norite, kad vaikas iš tiesų džiaugtųsi naujausiais baldais, o vėliau juos noriai prižiūrėtų, būtinai atsižvelkite ir atžalų nuomonę.

Tad linkime lengvų kompromisų ir smagių apsipirkimų.