Dar visai neseniai buvo įprasta pirkti visus įrankius patiems ir kaupti jų nemažas kolekcijas, jeigu kartais prireiktų vieno ar kito daikto. Tačiau toks įprotis turi du pagrindinius minusus: reikalauja nemažai pinigų, kadangi dauguma įrankių bei technikos kainuoja tikrai nepigiai, o jeigu dar norime įsigyti kokybiškus produktus, ne tik pigiausią variantą. Ir antras minusas – užima daug vietos, tad neretai būna net sudėtinga sugalvoti, kur sudėti visą turimą amuniciją, jeigu tam kažkokių specialių patalpų nėra, o jeigu dar ir nedažnai prireikia naudoti šiuos sukauptus daiktus. Todėl vos tik pasirodžiusi rinkoje galimybė trumpam išsinuomoti norimą įrenginį sulaukė nemažai populiarumo, kadangi taip galima ne tik sutaupyti, bet ir neapsikrauti beveik nenaudojamais daiktais.

Įrankių nuoma skirtingose Lietuvos vietose

irankiu nuomaNors ši paslauga gimė bei dažnai siejama su didžiaisiais šalies miestais, tačiau tuo pasinaudoti gali ne tik sostinės gyventojai, nors įrankių nuoma Vilnius yra vienareikšmiškai populiariausia. Tačiau įrankių nuoma Šiauliai, įrankių nuoma Panevėžys ir įrankių nuoma Alytus yra ne ką retesnis variantas, kuriuo naudojasi ne tik ten gyvenantieji, bet ir iš priemiesčio ar mažesnių miestelių atvykstantieji, kuriems vienam ar kitam darbui prireikia kažkokio daikto, o pasiskolinti iš kaimynų ne visuomet pavyksta, nors šio įpročio daugumą žmonių dar nelinkę apleisti, tačiau dėl milžiniško asortimento, kurį gali pasiūlyti oficiali įrankių nuoma, kaimynams konkuruoti sudėtinga.

Įrankių nuoma Pilaitėje ir kur kreiptis?

Tikrai neturėtų kilti problemų, jeigu sostinėje buto ar namo remontui, o gal ir šiaip smulkiam darbeliui prireikė specifinių įrankių. Tokiu atveju išeitimi galėtų būti Senukai įrankių nuoma arba Ermitažas įrankių nuoma, kur galima ne tik nusipirkti įvairiausių buitinių bei statybos prekių, bet ir išsinuomoti jums reikalingus daiktas. Tačiau gali nutikti taip, jog šie didieji prekybos centrai neturės pasiūlyti jums reikiamo konkretaus varianto arba jūsų poreikiai bus didesni – reikės sudėtingesnės technikos, didesnio kiekio, tokiu atveju viena geriausių išeičių galėtų būti Gotas įrankių nuoma. Pagrindinis šios bendrovės skirtumas nuo anksčiau minėtų prekybos centrų yra tas, jog ji specializuojasi šioje srityje ir savo paslaugas teikia didžiule apimtimi, tad ir pasiūla automatiškai yra didesnė. O jeigu visgi nepavyko rasti norimo įrankio arba jis tuo laiku, kai jums reikia, jau yra išnuomotas, tuomet galite paieškoti ir kitų įmonių, kurios teikia šias paslaugas ir labai tikėtina, jog turės pasiūlyti vieną ar kitą alternatyvą.

Rizikos susiję su įrankių nuoma

Visiškai natūralu, jog turėdami bei naudodami ne savo daiktą jaučiamės ne taip saugiau, kadangi esame už jį atsakingi, tačiau šioje vietoje nereikėtų pernelyg daug jaudintis, net jeigu tas daiktas naudojamas intensyviems statybos darbams. Gedimai nėra labai dažnas atvejis, tačiau net ir tam nutikus dauguma įmonių neskuba kaltinti žmogaus bei reikalauti žalos atlyginimo, kadangi technika yra naudojamas ir besidėvintis daiktas, tad normalu, jog kas kažkiek laiko gali reikalauti meistrų prisilietimo. Aišku, tai neturėtų reikšti, jog galime nesaugoti išsinuomotų daiktų ar tyčia juos gadinti. Vienintelė reali rizika yra vagystės atvejai, tad reikėtų pasirūpinti daiktų saugumu šiuo klausimu.