Nors sinchroninio vertimo įrangos nuoma tikrai nėra ta  paslauga, kuri būtų reikalinga ypač dažnai, tai dar nereiškia, kad galima apie ją nežinot svarbių faktų. Taigi, kviečiame sužinoti apie šią paslaugą daugiau.

Kodėl įrangos nuoma yra geresnis pasirinkimas nei jos pirkimas?

Ne paslaptis, kad nemaža dalis įmonių susiduria su iš tiesų labai svarbiu klausimu, kaip pasielgti – pirkti ar nuomoti sinchroninio vertimo įrangos nuomą? Belieka tik pridurti, kad dažnu atveju nuoma yra kur kas geresnis pasirinkimas. Verta pastebėti, kad profesionali, lūkesčius pateisinanti sinchroninio vertimo įranga reikalauja iš tiesų nemažų investicijų, todėl, jei ji bus naudojama retai, turės praeiti nemažai laiko, kol jos atsipirks. Taigi, dažnu atveju įrangos nuoma yra tiesiog ekonomiškesnis variantas, be to, nereikia rūpintis jos priežiūra. Be to, įranga neužims vietos jums priklausančioje patalpose.

Ką reikia apgalvoti prieš išsinuomojant tokio pobūdžio įrangą?

Kad viskas būtų kur kas paprasčiau, prieš vykstant išsinuomoti tokio pobūdžio įrangos, reikėtų turėti atsakymus į šiuos klausimus: kokia yra renginio data, vieta ir laikas; kiek žmonių dalyvaus; kiek kalbų bus propaguojama; ar salėje bus įgarsinimo įranga.

Ką dar svarbu apie tai žinoti?

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad sinchroninio vertimo įrangos komplektacija galima būti skirtinga. Paprastai yra siūlomas standartinis jos variantas, tačiau, esant poreikiui, galima rinktis ir papildomus sprendimus.

Kokie papildomi sprendimai gali būti siūlomi?

Esant poreikiui, galima rinktis papildomus sprendimus, pavyzdžiui: centrinės valdymo įrangos praplėtimą; kalbų įrašymo įrenginius; papildomas kabinas vertėjams; papildomus sinchroninio vertimo imtuvėlius ir t.t.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad net ir tuo atveju, jei sinchroninio vertimo įranga jums yra mažai pažįstama, nereikėtų baimintis – specialistai, uždavę vos kelis paprastus klausimus, sugebės nustatyti, kokie yra jūsų poreikiai, tikslai bei lūkesčiai bei padės išsirinkti tinkamiausius įrangos sprendimus.

Sinchroninio vertimo įrangos nuoma – paslauga, kuri neabejotinai gali praturtinti jūsų organizuojamą įrenginį, įnešti daugiau aiškumo, tikslumo; suteikti įvairių galimybių. Tad nepraleiskite puikios progos jomis pasinaudoti. Rinkitės profesionalius sprendimus už ypač patrauklią kainą.