Dauguma žmonių į nemokamai siūlomas paslaugas arba produktus žiūriu ne itin patikliai. Kadangi neretai tenka susidurti su taisykle gyvenime, jog nieko nėra nemokamai. Net jeigu iš pirmo žvilgsnio taip ir atrodo. Tačiau kiek realus toks akių patikrinimas ir kas už to gali slypėti. Dažniausiai tokią paslaugą siūlo privačios klinikos. Kadangi viešosiose gydymosi įstaigose pagrindinės paslaugos ir taip papildomai nekainuoja. Tačiau baimintis, jog toks pasiūlymas yra apgaulingas šiuo atveju nevertėtų. Kadangi tai plačiai paplitusi praktika. Ne išimtis ir nemokama akių patikra Klaipėda ir bet kuriame kitame šalies mieste. O viso to paslaptis ta, jog klinikos kartu užsiima ir akinių gamyba bei platinimu. Todėl labai tikėtina, jog turint regos problemų žmonės kreipsis būtent ten, kur jie ir tikrinosi akis. Tačiau tai yra laisvas pasirinkimas ir tikrai neprivalote juo vadovautis. Taigi, galite drąsiai eiti ir tikrintis tokiose vietose.

Ar didelė regėjimo patikrinimas kaina?

Tai labai priklauso nuo konkretaus atvejo. Kadangi ir pats akių patikrinimas gali būti labai išsamus bei gali būti atliekami tik pagrindiniai tyrimai. Be to, nemažai priklauso nuo konkrečios įstaigos taikomos kainodaros. Todėl Vision express akių patikrinimas kaina bus vienokia, o Fielmann akių patikrinimas turės kitokią kainą. Nors labai ryškaus skirtumo taip pat tikėtis nereikėtų. Nebent kažkuri įstaiga dalį arba netgi visus tyrimus atliktų nemokamai. Tokia praktika taip pat yra taikoma. Todėl prieš nusprendžiant, kur tikrintis akis, vertėtų pasidomėti skirtingose vietose atliekamais tyrimais ir jų kainoraščiais. Ši informacija turėtų būti nesunkiai prieinama internete. Tereikia paieškos sistemoje suvesti dominančią užklausą ir tuomet jau beliks rinktis iš daugybės variantų.

https://www.regejimopatikrinimas.lt/

Kokias paslaugas teikia optometrijos centras?

Nors šios įstaigos pavadinimas gali būti siejamas su gydymo vieta, tačiau iš tikrųjų tai yra vienas iš daugelio optikos salonų. Kurio pagrindinė veikla bei specializacija yra akinių bei jų rėmelių gamyba ir prekyba jais. Tačiau tai nėra vien tik parduotuvė. Kadangi jame vykdomas ir akių patikrinimas. Tačiau ši paslauga daugumos jau nenustebins. Dėl to, jog dauguma optikos salonų turi įsirengę gydytojo kabinetą, kuriame gali profesionaliai patikrinti regėjimą. Neretai tam naudojami sudėtingi prietaisai, o prie jų dirba kvalifikuoti specialistai. Todėl nereikėtų abejoti tokių tyrimų patikimumu. Jie yra praktiškai lygiaverčiai gydymo įstaigų atliekamiems testams.

Kodėl svarbus profilaktinis akių patikrinimas?

Iki tol, kol pajunta nusilpusį regėjimą, dauguma žmonių skeptiškai žiūri į šią procedūrą. Netgi vyrauja nuomonė, jog akių patikrinimas reikalingas tik prasčiau matantiems. O šios problemos neturintys gali būti ramūs ir negaišti laiko šiai procedūrai. Tačiau tokia nuomonė yra visiškai neteisinga ir neretai gali nemažai pakenkti. Kadangi regėjimas silpsta labai lėtai. Todėl žmogus suprasti, jog jis mato kažkiek prasčiau yra sudėtinga ir kartais net neįmanoma. Ir šis procesas tęsiasi iki tol, kol pasiekiama tokia stadija, kai jau žmogus akivaizdžiai supranta, jog jis mato prastai. Tuomet jau būna sudėtinga kažką pakeisti. Nors to galima būtų išvengti periodinių pasitikrinimų metu, kurie leistų kaip įmanoma greičiau pastebėti prastėjimo tendenciją ir imtis priemonių.