Norite, kad laisvalaikio batai, kuriuos ką tik įsigijote, kuo ilgiau atrodytų tarsi nauji? Turbūt bus gera sužinoti, kad tikrai ne viskas priklauso nuo gamintojo – yra dalykų, kurie priklauso ir nuo jūsų. Tad, kviečiame susipažinti su gudrybėmis, kurios bus tikrai labai vertingos, siekiant kuo ilgiau išsaugoti puikią laisvalaikio batų išvaizdą.

Jei jau taip nutiko, kad avėdami šiuos bus patekote į lietų ar žingsniavote per balas, tai grįžę namo, tikrai išieškosite atsakymo į klausimą, kaip juos išdžiovinti. Įdomu tai, kad nemaža dalis žmonių randa ypač daug atsakymo variantų į šį klausimą, tačiau tikrai ne visi jie būna teisingi. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad laisvalaikio batams sušlapus, tikrai nereikėtų leistis į eksperimentus, siekiant juo kuo greičiau išdžiovinti. Geriausia, ką galite padaryti, tai – palikti juos kambaryje natūraliai išdžiūti (jokiu būdu nestatykite jų arti šilumos šaltinių, toks sprendimas gali iš dalies žaisti arba visiškai sugadinti jūsų batus). Na, o, jei norite bent kiek paspartinti šį procesą, tačiau tuo pat metu nepakenkti avalynei, galite išbandyti šią gudrybę – į vidų pridėkite popierinių rankšluosčių ar servetėlių gniužulų. 

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad ypač didelė dalis neatsispiria baltos spalvos sportiniams batams. Ir iš tiesų, tokie batai suteikia lengvumo bei gaivumo kuriamiems įvaizdžiams, tačiau nereikia pamiršti, kad net menkiausia dėmė ar įbrėžimas ant jų bus puikiai pastebimas. Tad, jei jau kuris laikas sukate galvą, kaip pašalinti tą erzinantį įbrėžimą ir išbandėte įvairius būdus, tačiau niekas nepadėjo, prisiminkite, kad paprastas, net ir kelis eurus tekainuojantis baltos spalvos nagų lakas šiuo klausimu daro stebuklus. Užmaskuokite juo įbrėžimą ir batai atrodys tarsi nauji. 

Na, o pabaigai – dar viena svarbi detalė. Jei sportiniai bateliai nusprendėte nenešioti tam tikrą laiko tarpą, bent kelis mėnesius, tai bus idealu, jei visą šį laiką avalynė leis kartoninėje dėžutėje. Tai padės apsaugoti batus nuo neigiamo aplinkos poveikio ir išlaikyti nepriekaištingą jų išvaizdą. 

Patarimai – labai paprasti, o nauda – ypač didelė. Būtinai išbandykite.