Ji gali skirtis priklausomai nuo keleto pagrindinių aspektų. Pirmiausia kainą lemia medienos rūšis, kokio konkrečiai medžio lenta yra. Dėl šios priežasties ąžuolinės obliuotos lentos kainos gerokai brangiau, negu pušinės. Tačiau renkantis pagal šį aspektą nereikėtų vadovautis kaina, kadangi konkrečių rūšių mediena atitinkamai yra geriausia konkretiems darbams. Taip pat kainą nemažai gali lemtis ir storis bei ilgis, kuris kiekvienu atveju gali būti individualus ir labai specifinis. Nors įprastuose prekybos centruose dažniausiai pardavinėjamos konkrečių matmenų lentos. Be to, dvigubo pjovimo lentos Senukai parduotuvėje savo kaina taip pat skirsis nuo viengubo pjovimo produktų. Tad į tai irgi reikėtų atkreipti dėmesį.

Kur pardavinėjamos obliuotos lentos?

Bene lengviausias būdas rasti šį produktą bus obliuotos lentos Moki veži prekybos centre arba obliuotos lentos Senukai parduotuvėje. Būtent į tokias prekybos vietas atvyksta dauguma žmonių, kadangi ten galima rasti praktiškai visiems statybų ar remonto darbams reikalingų medžiagų bei įrankių. Tačiau tokia prekių gausa turi ir kitą aspektą. Šiose parduotuvėse specifinių ir konkrečių produktų pasirinkimas gali būti labai ribotas. Tuomet tinkamo varianto geriausia ieškoti specializuotose įmonėse ir jų parduotuvėse. Lengviausią tą padaryti būtų naudojantis interneto pagalba, kadangi neretai galima net nežinoti, kur didesniame mieste yra labai specifinė parduotuvė. Taigi, paieškoje galite suvesti frazę obliuotos lentos Šiauliai arba obliuotos lentos Klaipėda bei bet kurį kitą miesto pavadinimą priklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietovės. Ir tuomet tikrai rasite ne vieną variantą, kur galima įsigyti šį produktą.

Pigios lentos ir kur jų ieškoti

Labai svarbu žinoti, jog pigiausias variantas gali būti ir nelabai panaudojamas praktiškai, kadangi tokios lentos dažniausiai būna jau tik atraižos arba su kažkokiais defektais. Ir bene populiariausia jų paskirtis yra naudoti šildymui kaip kietą kurą. Tačiau pakankamai nebrangios obliuotos lentos gali būti randamos pas medžio darbais užsiimančias įmones arba lentpjūvėse, kur galima šį produktą nusipirkti iš pirmų rankų. O tai praktiškai visuomet leidžia kažkiek sutaupyti. Tačiau nežinant specifinių vietų, parduotuvių ar bendrovių geriausia naudotis internetu, kuris padės greitai rasti dominančią informaciją. O tuomet jau galėsite įvertinti skirtingų pardavėjų pasiūlymus ir iš visų jų pasirinkti priimtiniausią variantą.

Neobliuotos lentos tvorai – ekonomiškiausias pasirinkimas

Šiais laikais tvorai galima panaudoti labai skirtingas medžiagas, pradedant nuo visiems įprasto medžio ir baigiant plastiku, metalu, cementu ar netgi akmenimis. Ir praktiškai visus šiuos variantus galime pamatyti realybėje pasižvalgę po bet kurių individualių namų kvartalą. Dažniausiai renkantis medžiagas jos yra derinamos prie namo interjero, kiemo, tačiau ne ką mažesnis aspektas yra ir kaina. Kadangi nuo konkretaus pasirinkimo ji gali skirtis net kelis ar keliolika kartų. Vieni iš dažniausių pasirinkimų yra medis arba metalas. Ir kiekvienas iš jų turi savo privalumus bei trūkumus. Medis daugumai atrodo gražiau, tačiau nėra toks atsparus aplinkai, kaina produktų bus panaši, jeigu bus lyginamos obliuotos lentos. Tačiau nenorintys išlaidauti gali rinktis ir kažkiek pigesnį neobliuotą variantą, kuris stiliaus iš esmės nepakeis.