Dažnas žmogus itin dažnai ryžtasi pasiimti greitąjį kreditą. Jo jam prireikia dėl įvairių priežasčių. Pas kiekvieną asmenį tos priežastys būna labai skirtingos ir asmeniškos. Įprastai tų kreditų prireikia netikėtai ir netinkamu laiku. Žmonėms prireikia paskolos čia ir dabar, ir dar savaitgalio metu. Taigi dažnai kyla klausimas žmonėms norint gauti greitąjį kreditą, kada galima jį gauti. Paraiškas galima pildyti iš esmės bet kada. Tačiau jos išnagrinėjamos bus tik tam tikru darbo laiku, kurį nusistato pati įmonė. Tačiau pildyti paraišką galima bet kada. Taip yra todėl, kad ji pildoma internetu. Šiomis dienomis paslaugų užsakymas ir atsiskaitymas yra labai populiarus internetu. Kadangi tai sutaupo daug laiko, yra patogu, nes nereikia niekur eiti. Todėl pildyti greitojo kredito prašymą galima bet kada.

Ar yra greitojo kredito limitas?

Imant bet kokią paskolą yra tam tikri limitai. Jie skirti tam, kad žmogus nepasiimtų pinigų daugiau nei galės grąžinti. Greitojo kredito limitas – tai kiekis pinigų, kurį gali pasiskolinti žmogus. Jis yra nustatomas pagal gaunamas pajamas. Greitojo kredito įmonė limitą apskaičiuoja remiantis pačio žmogaus pateiktomis pažymomis, kurios nurodo gaunamų oficialų pajamų kiekį. Kredito limitą galima ir padidinti. Greitojo kredito limito negalima padidinti, kol nėra grąžinamas senas paimtas kreditas. Kai tik jis yra grąžinamas, įmonė gali pradėti svarstyti jūsų prašymą padidinti kredito limitą.

Ar galiu gauti greitąjį kreditą jei man nėra 18 metų?

Greitojo kredito įmonės į savo darbą žiūri atsakingai. Todėl greitas kreditas yra reikalingas, bet kam paskolos nėra suteikiamos, norint gauti paskolą pirma reikia atikti tam keliamus reikalavimus. Nesvarbu kaip skubiai ar kaip ypatingai tau reikia pinigų reikia atitikti reikalavimus. Vienas iš reikalavimų yra pastovios pajamos ir vargu ar nepilnametis asmuo galėtų turėti oficialių pastovių pajamų. Kitas reikalavimas, kuris iš esmės ir neleidžia teikti prašymo nepilnamečiams, tai turėjimas bent 18 metų. Todėl asmuo, kuris nėra pilnametis greitojo kredito negali gauti.

Ką daryti, jei vėluojama sumokėti greitojo kredito įmoką?

Gyvenime nutinka įvairiausių situacijų, dėl kurių galima vėluoti su greitojo kredito įmoka. Tokiu atveju yra baiminamasi dėl to, kad susigadins mokėjimo istoriją, pakils palūkanų kaina ir panašiai. Tačiau tai nėra didelė problema. Kiekviena greitojo kredito įmonė tokiais atvejais turi savą politiką. Dažniausiai, jei dėl šios problemos kreipiamasi anksčiau, yra siūlomas mokėjimo atidėjimas arba ieškoma kita išeitis. Jei mokėjimo terminas praleidžiamas reikia stengtis jį sumokėti kuo greičiau.