Interneto svetainių kūrimas – paslauga, kurios rezultatas – internetinė svetainė. Tuo tarpu pati internetinė svetainė, kaip objektas, gali atlikti labai daug įvairių funkcijų: informuoti, pristatyti, patikslinti, supažindinti, paskatinti pirkti ir t.t. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad spalvos – taip pat labai svarbios. Pasirodo, skirtingos spalvos internetinėje svetainėje gali padėti siekti skirtingų tikslų. Kokių?

Keliamas pasitikėjimas

Sėkmės gali tikėtis tik tas verslas, kuris kelia  pasitikėjimą. Žinoma, yra daugybė veiksnių, nuo kurio priklauso, ar žmonės jūsų įmone pasitikės, pavyzdžiui, prekių kokybė; laiku suteiktos paslaugos; laiku pristatytos paslaugos; malonus aptarnavimas ir t.t. Vis dėlto, dėmesį turėtumėte atkreipti į tai, kad spalvos tai pat gali padėti siekti šio tikslo. Taigi, jūsų įmonės internetinėje svetainėje turėtų būti kuo daugiau salotinės spalvos, nes būtent ji kelią pasitikėjimą.

Ramybė ir saugumas

Ar norite, kad į jūsų įmonės internetinė svetainę užsukę lankytojai jaustųsi ramiai bei saugiai? Pasirodo, tokį efektą galia padėti išgauti švelniai geltona spalva.

Nuobodulys

Ko jau ko, tačiau jūs tikrai nenorite, kad į jūsų įmonės internetinę svetainę užsukę žmonės imtų nuobodžiauti. Taigi, tokiu atveju reikėtų prisiminti, kad alyvų spalva gali sukelti būtent tokį efektą. Tad jos turėtų būti kuo mažiau.

Liūdesys, apatija

Kuo mažiau internetinėje svetainėje turėtų būti ir sodriai mėlynos spalvos, kadangi ji žmonėms sukelia liūdesį, apatiją – jausmus, kurių, nei jums, nei jūsų klientams tikrai nereikia.

Nuostaba

Kitokį efektą gali užtikrinti žydra spalva. Verta akcentuoti, kad ji kelia nuostabą, skatina stebėti.

Įtarumas

Ryškios oranžinės spalvos taip pat reikėtų vengti, kadangi ji skatina įtarumą.

Spalvos – kur kas svarbesnės, nei gali atrodyti iš pradžių. Tinkamos parinktos jos netgi gali mus padėti siekti tikslų. Verslo sritis – taip pat ne išimtis. dažnai sakoma, kad internetinė svetainė yra puikus įrankis, galintis  padėti verslui siekti išsikeltų tikslų. Taip, tai tiesa, tačiau verta patikslinti, kad tikslų siekti padės internetinė svetainė, turinti tinkamai parinktas spalvas. Tad domėkitės spalvų magija ir rinkitės geriausius sprendimus.