Kalbant apie sveikatą magnis minimas labai dažnai ir taip yra ne atsitiktinai, kadangi magnis atlieka labai svarbų vaidmenį daugelyje žmogaus organizmo biologinių procesų. O tai lemia fosfatų ir magnio jonų sąveika, vykstanti visuose gyvų organizmų ląstelėse. Magnis atsakingas už daugiau kaip 300 biocheminių reakcijų, kurios prisideda prie tinkamo metabolizmo ir imuniteto funkcionavimo. O jo trūkumas gali sukelti netgi osteoporoze, nulemti aukštą kraujo spaudimą ir sukelti įvairias širdies ligas.

Magnio trūkumas, kuris dar žinomas kaip hipomagnezija, yra gana dažnas. Nustatyta, kad visame pasaulyje su šia problema susiduria daugiau nei 80% suaugusiųjų. O tau lemia ne viena priežastis, pirmiausia, magnio gauname mažai su maistu, kadangi dabar dirvožemyje gausu pesticidų bei jo perdirbimo metu sunaikinamas didelis kiekis natūralaus magnio. Be to, prie to prisideda ir šiuolaikiniai įpročiai: didelis kofeino vartojimas, cukraus vartojimas (1 gliukozės molekulei suskaidyti reikia net 28 molekulių magnio), alkoholio vartojimas bei įvairių vaistinių preparatų naudojimas.

Taigi, šio mineralo trūkumas yra rimta problema, specialistai teigia, kad tai yra netgi pati didžiausia neišspręsta sveikatos problema. O ir magnio trūkumo simptomai gali būti labai įvairūs, priklausomai nuo kiekvieno žmogaus, tai gali būti bendras nerimas arba padidėjęs stresas, o kartais tai gali pasireikšti ir raumenų spazmais.

Gera karma” gali pasiūlyti įsigyti purškiamą magnį ir taip ne tik išvengti su jo trūkumu susijusių problemų, bet ir papildomai sustiprinti organizmą ir džiaugtis gera savijauta, tačiau ar verta, paliksime nuspręsti jums, o kodėl vertėtų rimtai pamąstyti apie tokį variantą mums papasakos šios srities profesionalas Andrejus Petraša.

Gal galėtumėte supažindinti visus su savo veikla ir magnio produktai?

Žinoma, mes esame oficialūs ir licencijuoti maisto papildų, bei kosmetikos gamintojai Lietuvoje. Kuriame ir siūlome išbandyti mūsų išskirtinius, PREMIUM kokybės produktus sveikatingumui, sportui, bei gerai savijautai. Mūsų produktuose nerasite jokių dažiklių, pigių konservantų, GMO ar žemos kokybės, žalingų sveikatai medžiagų. O aukščiausia kokybė, unikali sudėtis, bei maksimalus veiksmingumas yra mūsų veiklos receptas. Todėl visus produktus žymime oficialiu ir registruotu prekės ženklu – GERA KARMA™, kuris yra aukščiausios kokybės garantas.

Šiuo metu siūlome įsigyti purškiamo magnio aliejaus Zechstein Inside. Jis yra visiškai natūralus, kadangi susideda tik iš gryno magnio (31%) ir vandens. Tačiau pavadinimas gali ir klaidinti, kadangi tai nėra aliejus, o panašią konsistenciją sukuria didelė šio mineralo koncentracija. Šį magnį galima purkšti praktiškai ant viso kūno, vengiant tik ypatingai jautrių vietų ir jis neturi jokio šalutinio poveikio, kuriuo pasižymi geriami magnio papildai. Be to, per odą magnis yra labai greitai įsisavinamas į kraują bei ląsteles. Būtent tokiu būdu šis mineralas yra įsisavinamas geriausiai ir tai užtikrina, kad jo nebus perdozuota, kadangi oda sugeria tik reikalingą kiekį magnio.

O kokia yra tiksli magnio nauda organizmui?

Žinome, kad jo svarba organizmui yra milžiniška, todėl ir apie naudą būtų galima kalbėti labai plačiai, pradedant nuo mažiausių ląstelių ir baigiant visu organizmu, tačiau pabandysiu išskirti kelis pagrindinius punktus ir juos aptarti.

  1. Natūrali priemonė skausmui mažinti

Nustatyta, kad magnio aliejus gali sumažinti ne tik raumenų skausmą po intensyvaus fizinio krūvio, bet netgi ir lėtinį skausmą. Pastebėta, kad magnis gali sumažinti netgi karpinio tunelio skausmą, sukeliamą riešo kanalo sindromo, kuris šiais laikais yra ganėtinai dažnas.

  1. Padeda atsikratyti spazmų

Nesvarbu, ar kankina skausmingi kojų spazmai, ar tai būtų menstruacijų sukelti nemalonumai, magnio aliejus gali padėti. Kadangi magnis organizme veikia kaip elektrolitas ir yra svarbus raumenų funkcionavimui. Magnis skatina kalio patekimą į raumenų ląsteles. Dėl šios sąveikos jis labai svarbus neuromuskulinei transmisijai ir raumenų susitraukimams. Organizmui trūkstant magnio gali pasireikšti spazmai arba mėšlungis.

  1. Užtikrina tinkamą širdies darbą

Širdies ir kraujagyslių ligos yra viena iš didžiausių sveikatos problemų visame pasaulyje. Tačiau tinkamas magnio kiekis organizme yra privaloma prevencinė priemonė siekiant išlaikyti sveiką širdį. Buvo nustatyta, kad magnis sumažina kraujospūdį, o tai leidžia išvengti įvairių ligų, pavyzdžiui, aterosklerozės. Be to, magnis prisideda prie cukraus kiekio kraujyje reguliavimo, tad tinkamas jo kiekis gali sumažinti cukrinio diabeto riziką.

  1. Naudingas gražiai ir sveikai odai

Magnio aliejaus naudojimas ant odos sumažina riebalų gamybą, todėl jis gali būti labai naudingas, kurie turi problemų su spuogais. Be to, jis veikia kaip natūralus odos drėkiklis. O dėl stipraus priešuždegiminio poveikio magnis gali sumažinti odos uždegimą ir su juo susijusias ligas, tokias kaip egzema.

Kaip reikėtų naudoti purškiamą magnio aliejų?

Pradėti reikėtų nuo mažesnio kiekio, pirmą savaitę rekomenduojame 3-6 purškimus per dieną, o po to palaipsniui didinti purškimų skaičių iki 10-20 per dieną. Tuomet jau gausite visą rekomenduojama paros magnio normą. Geriausia aliejų purkšti prieš dušą, kadangi tuomet odos poros būna atsivėrusios ir jis geriausiai įsisavinamas. Reikėtų papurškus dar įmasažuoti odą ir palaukti iki 15 minučių, o tik tada nuvalyti perteklių arba nusiprausti, kadangi tiek laiko reikia pilnai susigerti magniui.

Pradžiai reikėtų rinktis mažiau jautrias odos vietas, pavyzdžiui, rankas, klubus ar pilvą. Taip pat nereikėtų išsigąsti, jeigu pajusite dilgčiojimą, kadangi tai natūralus jausmas, kuris parodo, jog jums trūksta magnio arba jūsų oda išsausėjusi, tuomet galite keisti vietas, kurias tepate magnio aliejumi. Po ilgesnio naudojimo šio jausmo turėtų nebelikti, kadangi jūsų organizme bus atstatytas normalus magnio kiekis.