Mitai atsiranda dėl įvairių priežasčių ir nemaža jų dalis yra susijusi su įvaizdžiu ar konkrečiais drabužiais. Ne išimtis ir suknelės – neretai sakoma, kad suknelėms apkūnioms yra netinkamas pasirinkimas. Tačiau nėra nieko džiugiau už žinojimą, kad tai – tik mitas, kurį galima paneigti įvairias argumentais. Iš tiesų suknelė apkūniomis yra puikus pasirinkimas, tereikia žinoti, kam teikti pirmenybę Tad pats metas atsakyti į klausimą, kaip turi atrodyti suknelės apkūnioms?

Midi ar maxi ilgio

Ilgis – ypač svarbus kriterijus, kai siekiame suprasti, kokios suknelės tinka apkūniomis. Pasirodo, geriausia tiks du variantai: midi ar maxi ilgio suknelė. 

Kas pasakytina apie spalvas?

Drąsiai galima sakyti, kad apkūnioms tinka bet kokios spalvos suknelės, tačiau didžiausią efektą pasieksite t.y., liekniausiai atrodysite, vilkėdamos tamsios spalvos suknelę. Beje, nereikėtų vengti ir ryškių spalvų suknelių. Tai, kad ryškiaspalvės suknelės vizualiai didina, yra tik mitas. Iš tiesų, bet kuri ryškios spalvos suknelė suteiks jums energijos, žvalumo, pagerins nuotaiką. 

Ir dar kelios svarbios detales…

Na, o pabaigai – dar kelios svarbios detalės: Kad atrodytumėte liekniau, reikėtų rinktis tokią suknelė, kurios rankovės baigiasi tieks ploniausiomis rankų vietomis. Be to, idealiai tik suknelė iki kelių.

Taigi, kaip matyti, suknelės apkūnioms yra iš tiesų puikus pasirinkimas, tereikia žinoti, kam teikti pirmenybę, o ko verčiau atsisakyti. Bet kuriuo atveju, nereikia pamiršti, kad suknelė kiekvienai moteriai suteikia daugiau pasitikėjimo savimi bei praskaidrina net pačią niūriausią nuotaiką. Tad kuo dažniau pasipuoškite žavinga suknele ir mėgaukitės gyvenimu. Beje, tam visai nebūtina turėti kelias dešimtis suknelių – galite turėti vos kelias, o pasirinkdamos vis kitokius aprangos aksesuarus, sukursite daugybę skirtingų įvaizdžių. 

Ir, jei manote, kad suknelių paieškos bei pirkimas reikalauja labai daug laiko, jūs ir vėl esate neteisios – suknelės apkūnioms internetu šiandien sudaro labai didelį pasirinkimą. Tad, viskas, ko jums reikia, tai tik pasidaryti puodelį gardžios arbatos, klestelti į fotelį ir susipažinti su suknelių asortimentu. Kadangi jis didelis, neskubėkite pirkti pirmos patikusios suknelės – nepamirškite, kad  tai nebūtinai yra pats geriausias variantas. Įvertinkite jų kuo daugiau ir tik tada pasirinkite.