Logo Deutsch Svetainės struktūra Kontaktai
Sveiki atvykę į Vokietiją Ambasada Užsienio ir ES politika Informacija Vokietijos piliečiams (vokiškai) Ekonomika Kultūra
Ekonomika
Dvišaliai ekonominiai santykiai
Šiame skyriuje norime Jus informuoti apie Lietuvą kaip verslo partnerį.
Plačiau
Nuorodos šia tema (vokiškai)
Užsienio ekonomikos vystymas
Vokietijoje kas trečia darbo vieta yra susijusi su eksportu, todėl norime Jus informuoti apie prekybos ir investicijų galimybes.
Plačiau
Nuorodos šia tema (vokiškai)
Vokietija - investicijų vieta
Šiame skyriuje norime pateikti informaciją, padėsiančią apsispręsti dėl galimų investicijų.
Plačiau
Ernst&Young: Vokietijos verslo aplinka yra viena iš patraukliausių pasaulyje

Užsienio įmonės labai aukštai vertina Vokietiją 
Neseniai verslo konsultacijų agentūra Ernst&Young surengė apklausą, kurioje tarptautinių įmonių buvo paprašyta įvertintini įvairių šalių ekonominį patrauklumą. Išvada: pagal verslo aplinkos patrauklumą investicijoms pasaulio verslininkų akyse Vokietija neginčijamai užima trečią vietą po JAV ir Kinijos.

Apie tai daugiau perskaitysite čia
10 Vokietijos verslo aplinkos privalumų
Ekonominis bendradarbiavimas
Ekonominis bendradarbiavimas svarbi dvišalių Vokietijos ir Lietuvos santykių dalis. Mes norime informuoti Jus apie projektus ir kontaktinius asmenis.
Plačiau
Bendra IHK, AHK ir bfai internetinė birža
Nuo šiol veikia vieninga Vokietijos Prekybos ir Pramonės rūmų (Industrie- und Handelskammern, IHK), Vokietijos Užsienio prekybos rūmų (Deutsche Außenhandelskammern, AHK) ir Federalinės Užsienio ekonomikos agentūros (Bundesagentur für Außenwirtschaft, bfai) verslo kontaktų biržos paieška.

Adresą http://www.e-trade-center.com Vokietijos ir užsienio verslininkai gali rinktis, norėdami gauti naujausią informaciją apie verslo galimybes ir pateikti savo bendradarbiavimo siūlymus. Informacija pateikiama vokiečių ir anglų kalbomis. Vokietijos Federalinė Ūkio ir darbo ministerija parėmė šią vieningą sistemą, nes ji leido geriau skatinti ekonomiką užsienyje, siekiant artimesnio ir efektyvesnio bendradarbiavimo.

Srities apžvalga
Dvišaliai ekonominiai santykiai
Užsienio ekonomikos vystymas
Vokietija - investicijų vieta
Ekonominis bendradarbiavimas
 
Naudingi interneto adresai
   
   
Vokietijoje įvedamas nuo atstumo priklausantis 
kelių mokestis krovininiams automobiliams

2005 m. sausio 1 d. Vokietijoje įvedamas nuo atstumo priklausantis mokestis už naudojimąsi automagistraliniais keliais transporto priemonėms, kurios skirtos išskirtinai krovinių pervežimui ir kurių bendras svoris - įskaitant priekabą - yra mažiausiai 12 t. Mokestis privalomas transporto priemonėms, registruotoms šalyje ir užsienyje.

Išsamią informaciją apie kelių mokestį krovininiams automobiliams galite rasti Federalinės susisiekimo ministerijos internetiniame puslapyje šiuo adresu: http://www.bmvbs.de/Verkehr/Strasse-,1436/LKW-Maut.htm

Rinkti mokestį įgaliota firma Toll-Collect. Adresu www.toll-collect.de gausite išsamią informaciją – taip pat ir lietuvių kalba - bei registracijos formuliarus. Atskirų užklausimų atvejais firma siūlo naudotis karštąja telefono linija: ++49-180-2 86 55 26, galima kreiptis taip pat ir užsienio kalbomis.

Daugiau

impressum
Draugai: www.ugo.lt | www.puikipaskola.lt | euro truck simulator 2 mods | Melamino kempinėlės | Farming simulator 19 mods | Matematikos korepetitorius Vilniuje | Vulcan.lt