Logo Deutsch Svetainės struktūra Kontaktai
Sveiki atvykę į Vokietiją Ambasada Užsienio ir ES politika Informacija Vokietijos piliečiams (vokiškai) Ekonomika Kultūra
Kultūra
Gerbiama skaitytoja, gerbiamas skaitytojau,
mes labai džiaugiamės, kad Jūs apsilankėte Vokietijos ambasados Interneto svetainėje ir susidomėjote skyreliu "Kultūra ir švietimas". Toliau norime glaustai pateikti svarbiausius kultūrinio darbo aspektus ir duoti keletą patarimų informacijos paieškai. Jei Jums kiltų kokių nors klausimų, mūsų ambasados kultūros skyriaus darbuotojai pasirengę padėti bet kuriuo laiku.

 

Vokietijos ir Lietuvos kultūrinis bendradarbiavimas
Kultūra yra pagrindinis gerų kontaktų instrumentas. Kalbos mokėjimo ir tradicijų, papročių, įpročių supratimo dėka yra susidaromas įvaizdis apie kito žmogaus gyvenimo būdą, kitą šalį, ir tai padeda konstruktyviai ir įdomiai diskutuoti.
Plačiau

 

Studijos Vokietijoje
Studijos savo vietą Vokietijoje laimi savo patrauklumu ir geros studijų sistemos, atitinkančios tarptautinį lygį, dėka. Pagrindiniai aukštojo mokslo laipsniai, kaip bakalauras, magistras, studijos anglų kalba, galimybė kaupti kreditus, patogi atsiskaitymo forma, sąlygos keisti studijų profilį, pereiti iš vienų studijų į kitas pateikia užsienio studentams plačią pasirinkimo galimybių skalę.
 
Plačiau
 
Septynios priežastys, dėl ko verta mokytis vokiečių kalbą
Visame pasaulyje paplitusi vokiečių kalba yra pirmoji ir antroji kalba apie 125 milijonų žmonių...
Plačiau
 
Vokiečių kalbos mokymas Lietuvos mokyklose
Vokietijos Federacinė Respublika nuo 1992 m. remia vokiečių kalbos dėstymą Lietuvos mokyklose siųsdama kvalifikuotus pedagogus. 2003/2004 mokslo metais Lietuvoje yra 9 Vokietijos vyriausybės atsiųsti mokytojai, kurių darbą organizuoja Vilniuje įsikūręs koordinatorius, patarėjas vokiečių kalbos dėstymo klausimais.
Plačiau
 
Kultūrinis gyvenimas Vokietijoje
Kultūrinis gyvenimas Vokietijoje yra įvairiapusis ir įdomus - leiskitės į atradimų kelionę!
Plačiau
Vokietijos Interneto vartai
Kultur International
Srities apžvalga
Kultūrinis Bendradarbiavimas
 
Dvišaliai kultūriniai santykiai
Studijos Vokietijoje
Septynios priežastys, dėl ko verta mokytis vokiečių kalbą
Vokiečių kalbos mokymas Lietuvos mokyklose
Kultūrinis gyvenimas Vokietijoje
 
Mokinių ir jaunimo mainų programa
 
Naudingi interneto adresai
impressum
Draugai: www.ugo.lt | www.puikipaskola.lt | euro truck simulator 2 mods | Melamino kempinėlės | Farming simulator 19 mods | Matematikos korepetitorius Vilniuje | Vulcan.lt