Deutsch Svetainės struktūra Kontaktai
Sveiki atvykę į Vokietiją Ambasada Užsienio ir ES politika Informacija Vokietijos piliečiams (vokiškai) Ekonomika Kultūra
Visų pirma – sveiki apsilankę Vokietijos Federacinės Respublikos ambasados Vilniuje svetainėje!

Tikimės, kad šioje svetainėje galėsite daugiau sužinoti apie Vokietijos vidaus ir užsienio politiką bei apie mūsų šalies ūkio, visuomenės, kultūros bei mokslo raidą. Susipažinkite su nuolat atsinaujinančia ir savo ateitį su Europos Sąjungos plėtra tampriai susiejusia valstybe Europos centre.

Svetainėje galėsite susipažinti tiek su ambasados darbu, tiek ir pasisemti Jums rūpimos naujausios informacijos apie Vokietiją. Mūsų siūlomas temų spektras yra labai platus ir siekia nuo galimybių studijuoti arba investuoti Vokietijoje iki kultūrinio bendradarbiavimo su Lietuva bei mūsų konsulinio skyriaus teikiamų paslaugų.

Pasirinkę meniu nuorodą „Kontaktai“, kuri visuose mūsų svetainės puslapiuose yra dešinėje pusėje viršuje, visada galėsite greitai užmegzti tiesioginį ryšį su mumis, kadangi šiuo būdu išsiųsti paklausimai arba pranešimai pasieks mus tiesiogiai elektroninio pašto pavidalu.

Tikimės, kad ši svetainė padės mums toliau gilinti ir plėsti dvišalius santykius tarp Lietuvos ir Vokietijos. Kad tai mums pavyktų, labai svarbi ir Jūsų nuomonė, todėl labai lauksime Jūsų įnašo – komentarų, paklausimų, žinučių.

Ambasadorius Volker Heinsberg

Srities apžvalga
Adresai, darbo valandos ir galimybė susisiekti ypatingos skubos atveju
Ambasadorius
Ambasados skyriai
impressum
Draugai: www.ugo.lt | www.puikipaskola.lt | euro truck simulator 2 mods | Melamino kempinėlės | Farming simulator 19 mods | Matematikos korepetitorius Vilniuje | Vulcan.lt